KidsPark 1.0 (4 CD)

KidsPark 1.0 (4 CD)

Artık çocuklar anaokulu, ilköğretim ve genel kültür konularını birbirinden güzel programlar ile oyun oynayarak ve eğlenerek öğrenecekler. KidsPark seti AnaOkulu, BilmeceBulmaca, Masal Dünyası ve Yapboz şeklinde 4 farklı ürün CD’sinden oluşmaktadır. Her CD’de sınırsız özellikte eğlenceli oyun ve aktiviteler bulunmaktadır.

Ürün Fiyatı : 35,00 yerine sadece 15,00 TL

KAMPANYA : KidsPark Seti ile AlimÇocuk birlikte 30TL


KidsPark Setinin Özellikleri

1.CD ANAOKULU 1.0 (3-8 Yaş Grubu)  Ürün Demosunu İndir
Bu eğlenceli program ile resim ve boyama yapabilir, labirentler, gizli resimler ve nokta izlemeler ile doya doya eğlenebilirsiniz. Alfabeyi, sayıları, okumayı ve basit toplama-çıkarmayı zevkle öğrenebilir ve bilginizi oyun oynayarak sınayabilirsiniz. Harfleri ve hecelemeyi ister yeni sisteme göre el yazısıyla ister normal yazı ile öğrenebilirsiniz. Okumayı kelime kelime veya hece hece düzeninden istediğiniz birini seçerek çalışabilirsiniz.

2.CD BİLBUL 1.0 (6-12 Yaş Grubu) Ürün Demosunu İndir
Birbirinden güzel, eğitici ve eğlendirici bulmacalar, bilginizi ve zekanızı geliştirecek oyunlar burada. Sınırsız sayıda ve farklı düzeylerde kare bulmacalar, kelime ve sayı bulmaca oyunları, cümle oluşturma, bilgi yarışmaları ve dahası… hepsi bu CD’de..!

3.CD MASAL DÜNYASI  (4-12 Yaş Grubu) Tamamı Türkçe-İngilizce Sesli Anlatımlı.!  Ürün Demosunu İndir
Çocuklar!.. Farklı alemlere yelken açıp, diyar diyar gezmeye ne dersiniz?.. Birbirinden ilginç, eğlenceli ve eğitici masallar, Nasrettin Hoca’dan fıkralar ve yaşanmış olaylardan seçilmiş kısa ve özlü hikayeler, resimli ve sesli anlatımla bu CD’de. Üstelik hem Türkçe hem de İngilizce. Ayrıca yapbozlar, boyama kitapları ve bilgi yarışmaları ile masal dünyasında çok eğleneceksiniz.!

4.CD YAPBOZ (4-12 Yaş Grubu) Ürün Demosunu İndir
Yapboz’da; karışık olarak verilen yap-boz parçalarını doğru yerlerine koyarak resmi oluşturup Kare Yap-Boz’da karesel olarak parçalamış resmin parçalarını doğru yere kaydırarak resmi tamamlayabilirsiniz. Eşleştirmede; karışık yerleştirilmiş resim, şekil, sayı veya harfleri eşleştirip hafızanızı güçlendirin. Beş Topta; beş topu yan yana, alt alta ya da çapraz olarak dizmeye çalışın. Üstelik sürekli farklı sorulardan oluşan oyunlar ile sınırsız eğlence sizi bekliyor.